לוו-יאנג Mingzhen פלדה הכדור ושות', בע מ

מוצרים

Knowledge

מאפייני יצוק פלדה כדורים

Source:לוו-יאנג mingzhen מסבי פלדה כדורי ושות', בע מ | Updated: Aug 08, 2017

Casting Steel Ball.jpg

כדור פלדה יצוקה מופק על ידי הליהוק. זה משמש בדרך כלל צמחים צמנט, תחנות כוח, מפעלים כימיים, חול קוורץ במפעל, המפעל חול סיליקה וכן הלאה.

כדור פלדה יצוקה ניתן לחלק לשלוש קטגוריות בגלל התוכן כרום שונים: פלדה כרום גבוהה ball, כדור פלדה כרום בינונית ו כדור פלדה כרום נמוכות. עם זאת, בשל הבדלים כרום תוכן של כדור פלדה יצוקה, המאפיינים שלהם אינם זהים. כל אחד כדור פלדה יצוקה מתואר בנפרד כמפורט להלן:

1. איכות אינדיקטורים כדורי פלדה כרום גבוהה

התוכן כרום של כדור פלדה כרום גבוהה הוא גדול או שווה ל- 10.0%. פחמן הוא בין 1.80% ו- 3.20%. על פי תקנים לאומיים, הקשיות של כדור פלדה גבוהה כרום להיות לא פחות מאשר 58HRC ועל הערך ההשפעה צריך להיות גדול או שווה ל- 3.0j / cm2. כדי להשיג את הקשיות, כדור פלדה כרום גבוהה עליך להשתמש בטמפרטורה גבוהה שכבתה ומרככים. כיום, קיימות שתי שיטות של פלדה כרום גבוהה הכדור שכבתה מקומיים, כולל שמן מרווה, רוח שכבתה. אם בדיקת קשיות של הכדור כרום גבוהה הוא פחות מ- 54HRC, פירוש הדבר כי זה יש לא הצטננה. 

2. איכות אינדיקטורים בינוני פלדה כרום כדורי

תוכן כרום הטווחים כדור פלדה כרום בינוני מ- 3.0% 7.0% פחמן הוא בין 1.80% ו- 3.20%. הערך ההשפעה שלו לא צריך להיות פחות מ 2.0j / cm2. תקנים לאומיים מחייבים שהקשיות של הכדור כרום בינוני צריך להיות גדול או שווה ל- 47HRC. כדי להבטיח את האיכות, הכדור פלדה כרום בינוני צריך להיות בטמפרטורה גבוהה חישול כדי למנוע מתח הליהוק. אם פני השטח של כדור פלדה שחור, אדום, הוא הוכיח כי כדור פלדה מטופלת על ידי הרפיה בטמפרטורה גבוהה. אם פני השטח של כדור פלדה יש עדיין הוא בצבעים מתכתיים, אנו יכול לשפוט שכדור פלדה אינה מטופלת.

3. אינדיקטורים איכות של פלדה כרום נמוך הביצים

באופן כללי, תוכן כרום הטווחים כדור פלדה כרום נמוך מ- 0.5% ל- 2.5% ופחמן הוא בין 1.80% ו- 3.20%. לכן, על פי תקנים לאומיים, הקושי של כדור פלדה כרום נמוכות לא צריך להיות פחות מ- 45HRC, הערך ההשפעה צריך להיות לא פחות מ 1.5j / cm2. כדור פלדה כרום נמוכה גם צריך טמפרטורה גבוהה חישול כדי להבטיח איכות. טיפול זה ניתן לשלול הליהוק מתח. אם פני השטח של כדור פלדה deepred, הוא הוכיח כי כדור פלדה מטופלת על ידי הרפיה בטמפרטורה גבוהה. אם פני השטח של כדור פלדה יש עדיין הוא בצבעים מתכתיים, אנו יכול לשפוט שכדור פלדה אינה מטופלת.


קירה

אם יש לך לכל שאלתכם על הצעת מחיר או שיתוף פעולה, אל תהסס שלח לנו דוא ל- info@mzsteelball.com או להשתמש בטופס לבעל הדירה הבאה. נציג המכירות שלנו יצור אתכם קשר תוך 24 שעות. תודה לך על התעניינותך במוצרים שלנו.

צור קשר
כתובת: הכפר Liupo, העיירה Mangling, Yanshi, לואויאנג, הנאן, סין.
טלפון: +86 (0)379 6439 0720
פקס: +86 (0)379 6439 0720
דוא:info@mzsteelball.com
הבית | עלינו | מוצרים | מידע טכני | גלריה: | אירוע & חדשות | צור קשר | טלפון סלולרי | XML | ראשי דף