לוו-יאנג Mingzhen פלדה הכדור ושות', בע מ

מוצרים

Knowledge

מגמת התמחות העולמית מסבים הופך להיות ברור יותר

Source:לוו-יאנג mingzhen מסבי פלדה כדורי ושות', בע מ | Updated: Jan 18, 2017

עם התפתחות רציפה של הכלכלה הלאומית, הפיתוח של מוצרים תעשייתיים, הביקוש מסבים. הוא נעשה גבוה יותר ויותר, הדרישות הטכניות נמצאים גבוה יותר ויותר. נושא מגוון, אבל המוקד של פיתוח צריכה להיות כמות גדולה ומוצרי טכנולוגיה גבוהה, במיוחד הנוכחי לא ניתן באופן עצמאי, sophisticatedcomplex גדול, הנושאת הרבה מסבים מיובאים ואני יכול לייצג את כיוון ההתפתחות, בפרט תעשיית הרכב, תעשיית הכלי מכונת, г, פטרוכימיים מכונות, מכונות טקסטיל, תעשיית מתכות להחלפת מיסבים מיובאים.


ברינג סוג, כמות, רמה, ריכוז הייצור יש השפעה משמעותית על התפתחות הנושא בענף. לכן, תעשיית הנושאת הייתה המוקד של ההתפתחות של השדה. נמוך רטט, צליל גבוהה, דיוק מיסבים מיוחדים, משולבים מיסבים, מסבים פטרוכימיים מכונות, כלי רכב, רכבת, אחרים התחבורה בענף מסבים בניה מכונות. ציוד NC צריך להאיץ את קצב ההתפתחות בתחומים אלה עבור ברינג, על מנת לשפר את הכיוון שלנו ייצור מהירות רמת ופיתוח, על מנת לשפר את השלב הטכני של הנושאת דיוק, לקצר את מחזור הייצור מיסב, להפחית עלויות, להרחיב את הייצוא של מיסבים, ציוד CNC ישחק תפקיד חשוב מאוד.


ברינג תהליך הייצור, הנושאת שכר טרחה צלחת רקיעה כלוב פלסטיק ההבלטה מת, גופים שונים מתגלגל של החתמת תמות, החתמת הטבעת החיצונית המחט רולר מסבים עם דיוק גבוהה עובש, רולינג קר הנושאת עובש, זיוף עובש נושא הרכבה ייצור ולמות, NC התקני יהיה צורך דיוק גבוהה, יעיל. כי ציוד CNC המקומי אינו יכול לענות את הפונקציה דיוק של החלק תעשיית הנושאת ציוד NC ברמת דיוק גבוהה מיובאים, חלק תוצרת בית ציוד או ציוד לפתור את הטרנספורמציה של ציוד ביתי, יש ביקוש גדול, אך שיעור התפוסה הנוכחי הוא נמוך.


הפקה מקצועית מיסב המוצר קובע את המוצרים לפי מאפייני ההתפתחות של קו ייצור CNC. ברמת דיוק גבוהה, רעש נמוך, נפח גדול, בעלות נמוכה היא המפתח לייצור של מיסבים מנוע. בזמן הנוכחי, הייצור המקומי של מיסב כדורי גרוב עמוק יש 300 על קו הייצור שחיקה אוטומטי, CNC טכנולוגיה ניתן לשפר במידה רבה את רמת הייצור של מנוע רעש נמוכה; אוטומטי שחיקה קו ייצור אוטומטי קו הייצור כיום מורכב מיקרו ו מיניאטורי הנושאת לקו ייצור אוטומטי של מיסב גדול ייצור גידול. ולכן הדרישות של CNC טכנולוגיה הופכת מגוונות יותר, קשה יותר ויותר. בהטכנולוגיה מדידה פעיל קו ייצור אוטומטיים, טכנולוגיה הבדיקה, שגיאות אוטומטית פיצוי טכנולוגיה, אוטומטי פיקוח על ייצור באיכות, בקרת נומרית בזמן השידור, טכנולוגיית ניתוח איכות ותהליך אחרים בקרת שיטות.


נושא הרכבה (זיהוי אוטומטי, אוטומטי אריזה המכילה מוצרים הנושאים את קו אוטומטי) כבר סובלת מבעיה של ההתקדמות הטכנולוגית. במיסב המפורסם החברות בחו ל, טכנולוגיה זו יושם בהצלחה במשך שנים רבות. בעוד המבוא במשקי בית של זרים, ועל ההשפעה היא עדיין אינה משביעת רצון. אז המחקר של קו ייצור אוטומטיים הנושאת הרכבה, מיסב שחיקה ואת קו ייצור אוטומטי של חיבור אורגני, הנושאת לשיפור יעילות הייצור ואיכות המוצרים, להפחית את מספר הנושאת חלקים בזרם תהליך, להפחית את ההשפעה של התערבות אנושית, להפחית את העלות, המשמעות היא משמעותית. בשל מגוון רחב של מיסבים, זנים שונים, קו הרכבה אוטומטית יש מאפיינים משלה, אז תעשיית מיסב מכלול מיסב דרישות ציוד בקרת נומרית.


קירה

אם יש לך לכל שאלתכם על הצעת מחיר או שיתוף פעולה, אל תהסס שלח לנו דוא ל- info@mzsteelball.com או להשתמש בטופס לבעל הדירה הבאה. נציג המכירות שלנו יצור אתכם קשר תוך 24 שעות. תודה לך על התעניינותך במוצרים שלנו.

צור קשר
כתובת: הכפר Liupo, העיירה Mangling, Yanshi, לואויאנג, הנאן, סין.
טלפון: +86 (0)379 6439 0720
פקס: +86 (0)379 6439 0720
דוא:info@mzsteelball.com
הבית | עלינו | מוצרים | מידע טכני | גלריה: | אירוע & חדשות | צור קשר | טלפון סלולרי | XML | ראשי דף