לוו-יאנג Mingzhen פלדה הכדור ושות', בע מ

מוצרים

אירוע & חדשות

ניתוח על הצורך של high-end מיסב כדורי בסין: ציוד הדור כוח הרוח להשתמש ברינג

כדורי פלדה הם החלקים הליבה של מיסבים, מסבים חלקי הליבה של טורבינות רוח. הטווח של הרוח כוח השפעה משמש די נרחב, מן המרחק לשימוש שבשבת להב, הציר הראשי yaw כדי מיסב במהירות גבוהה בשימוש תיק הציוד, מחולל. בשל הסביבה הקשים של ציוד כוח הרוח ותחזוקה נוחה, הדרישה לאזורים הנושאת היא קפדנית יותר. מיסב בשימוש אנרגיית רוח צריכים לא רק להיות מסופק עם מספיק כוח ויכולת עומס, אבל יש גם חיי השירות שאינו פחות מ 20 שנה.

-רוח מקומיים, נוכח כוח השפעה בהדרגה נכנס ייצור בקנה מידה, systemized הייצור. עם זאת, זה מוגבל רק מיסב yaw ואת גובה מערכת נושא אשר יש חסמים טכניים התחתון טורבינות רוח אך לא יכול לייצר הציר הראשי, מהירות increaser הנושאת המחייבות טכנולוגיית הייצור גבוהה יותר. עכשיו, ייצור היכולת בצובר של טורבינות רוח מתחת לגיל 3 MW בסין הגיעו ערכות 45,000, קצב החלפת המקומי הגיע ליותר מ 80%. אבל הציר הראשי וגם את increaser מהירות הנושאת עדיין בעיקר להסתמך על ייבוא.

מדינות זרות רבות החל טיפול חום מיוחד חדש פלדה SHX(40GrSiMo) לתוך מיסב מערכת מתדהמתם וגובה. דרך אינדוקציה משטח כבאות טיפול בחום, זה יכול לשלוט היטב שכבה מוקשח עומק השטח קשיות, רוחב פס רך, סדקים על פני השטח (במיוחד הפקד של השורש של ציוד). מהירות increaser הנושאת, הציר הראשי הנושאת, שימוש carbonitriding כדי לקבל יותר יציב הנותרים Austenite נפח שבר (30% - 35%) ואת כמות גדולה של exiguous קרביד ו carbonitride על פני השטח של חלקים, אשר ניתן לשפר במידה רבה חיי השירות של מיסב בתנאים של שימון מזוהמים.

איכות החומרים היא הגורם החשוב ביותר ב הנושאת הדור כוח הרוח. הפערים בין הרוח כוח מיסב בבית, בחו ל הן בבימויו, חומר קודם, ואז הרוח כוח השפעה עיצוב, רמת technic וציוד טכני.

לוו-יאנג Mingzhen Bearing פלדה הכדור ושות', בע מ היא חברה מודרנית חדשה משקיעה מכשור וייצור טכניקות מתקדמות לשיפור איכות וכדי להקטין עלויות של כדור פלדה. עבור מיסב באיכות גבוהה, אנחנו בדרך סיפוק הצורך של כדור פלדה באיכות גבוהה מיסב בשימוש וברוכים הבאים להצטרף אלינו עכשיו המומחה שלנו מנשיאת כדורים כדי לספק את עצמך.


קירה

אם יש לך לכל שאלתכם על הצעת מחיר או שיתוף פעולה, אל תהסס שלח לנו דוא ל- info@mzsteelball.com או להשתמש בטופס לבעל הדירה הבאה. נציג המכירות שלנו יצור אתכם קשר תוך 24 שעות. תודה לך על התעניינותך במוצרים שלנו.

צור קשר
כתובת: הכפר Liupo, העיירה Mangling, Yanshi, לואויאנג, הנאן, סין.
טלפון: +86 (0)379 6439 0720
פקס: +86 (0)379 6439 0720
דוא:info@mzsteelball.com
הבית | עלינו | מוצרים | מידע טכני | גלריה: | אירוע & חדשות | צור קשר | טלפון סלולרי | XML | ראשי דף